qtq50-JCRP2v

OFİS 3 Mimarlık, Mimar Deniz Alan (Yıldız Teknik Üni. 2000), Mimar Evrim İrez Talay (Yıldız Teknik Üni. 1999), Mimar Melike Kerman (Maltepe Üni. 2010) tarafından İzmir’de kurulmuştur.

Yapı sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, kullanıcı ihtiyaçlarını estetik ve fonksiyonellik ile birleştirmek ve optimum mekanlar tasarlamak OFİS 3 Mimarlık olarak temel prensibimizdir. Özgün yaşam alanları tasarlamak amacıyla, kullanıcı talepleri ile mimari bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek hayal edilen mekanı, kullanıcı ile birlikte yaşayıp mimari üretimlerimizi tamamlamaktayız.

Ağırlıklı olarak konut, ofis, cafe-restoran, mağaza, otel, okul, hastane  konularında yurt içi ve yurt dışında plan çözümünden cepheye, iç mekan tasarımından peyzaja her aşamada proje tasarım, uygulama, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri vermekteyiz.

EKİBİMİZ

IMG_1850

Deniz ALAN

Kurucu Ortak - Mimar

1978 yılında İzmir’de doğdu. 1996 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde devam etmiş ve 2000 yılında eğitimini tamamladıktan sonra, sırasıyla AR Mimarlık Müh. Ltd. Şti, İzmir Buca Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ve Soyak Yapı A.Ş de çalışmıştır. Çalışma hayatına Soyak Yapı A.Ş deki ekip arkadaşları ile kurduğu OFİS3 Mimarlık’ ta devam etmektedir.

IMG_4444

Melike KERMAN

Kurucu Ortak - Mimar

1987 yılında İzmir’de doğdu. 2005 yılında İzmir TARA Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine İstanbul Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde devam etmiş ve 2010 yılında eğitimini tamamladıktan sonra Soyak Yapı A.Ş. de çalışmıştır. Çalışma hayatına Soyak Yapı A.Ş. deki ekip arkadaşları ile kurduğu OFİS3 Mimarlık’ ta devam etmektedir.

1

Evrim İrez TALAY

Kurucu Ortak - Mimar

1977 yılında Ankara’da doğdu. 1994 yılında Manisa Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde devam etmiş ve 1999 yılında eğitimini tamamladıktan sonra Şehir ve Bölge Planlama yüksek lisansına başlamıştır. İş hayatında sırasıyla Tim İnşaat Ltd. Şti. , Monofis Mimarlık Ltd Şti. , Selçuklu Holding ve Soyak Yapı A.Ş. de çalışmıştır. Çalışma hayatına Soyak Yapı A.Ş deki ekip arkadaşları ile kurduğu OFİS3 Mimarlık’ ta devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.